Baylar Ne Sever

Baylar hanımlarda en çok fazla hangi parçaları beğenir, biliyor musunuz? erkekler ne sever Bilmiyorsanız işte cevabı:

1.Kalem etek

erkekler ne sever en çok aşırı minicik ve dar elbiseleri seviyor zannediyorsanız, büyük yanılgı içindesiniz. Erkeklerin en çok beğendiği parçaların başında, kalem etekler geliyor. özellikle 2014 ilkbahar Yaz modasındaki hit parçalardan biri olan kalem etek-sweatshirt kombinini erkekler çok beğeniyor.

2. Trençkot

ilkbahar Yaz modası Bilhassa ilkbahar ve güz aylarının geçişli havalarında uygulanan trençkotlar, erkekler ne sever erkeklerin bayanların üzerinde görünce en beğendiği öteki parça. Bilhassa de denim pantolonlarla beraber giyilen trençkotlara…

3. Uzun kolye

Aynı anda bir kaç takının birarada kullanılmasıyla ortaya çıkan karmaşayı sevmeyen erkekler kadınların boynunda gördükleri uzun kolyelere ise hayran oluyorlar. özellikle de son çağda popüler olan sırt dekoltesi ve onu kapatan uzun kolyeler erkeklerin aşırı hoşuna gidiyor. Bizden söylemesi.

4. Düz Olarak ayakkabı

erkekler ne sever Beyler, sanılanın tersine yüksek ökçeli ayakkabılardan pek de hoşlanmıyorlar. Bilhassa gündüz, günlük hayatta giyilen yüksek topukluları anlamsız bulan baylar için, son dönemin yeni modası loaferler ise aşırı şık… Ayak bilekleriniz inceyse, dolabınıza bir kaç adet edinmenizde fayda var.

5. Maksi elbise

ilkbahar Yaz modası Erkeklerin en çok fazla beğendiği parçalardan biri de bu yaz çok fazla sık göreceğimiz maksi elbiseler. Uzun bir elbise ve zincir detaylı bir çanta, üzerinde fazla uğraşılmamış organik bir şıklığı akla getirdiği için beyler için aşırı güzel bir manzara taşıyor. Boyunuz da biraz uzunsa, dolabınızda maksi elbiseler için yer açın. ister düz renk isterseniz erkeklerin bayıldığı floral desenlerde olsun bu ova bir kaç tane maksi elbise almadan kapatmayın!

Advertisements