Paykasa Ve Oyun Sİtelerİ

Paykasa ile ödeme yapmak ve ödeme almak için uygulanan on dokuz rakamlı bir güvenlik kodu içeren bir kullanımlık bir nakit transfer aracıdır. Bu sistem vasıtası ile özellikle internet üzerinden yapılan alışverişlerde ödeme basitliği ve güvenliği sunmaktadır. Zamanımız teknolojisinin gelişimini en çok aşırı etkilediği web ağı teknolojisi her geçen gün kendine yenilikler katmaktadır bu yenilikler şahısların işlerini yoğun şekilde mümkün kılar bir biçimde fayda sağlamaktadır. Web ağı kolaylıkları özellikle web alışverişlerinde şahısların işlerini kısa sürede ve hiç yerinden kalkmadan halledebilmelerine olanak sağladığı için tercih tercihen sebep olur.

Webten alışveriş oldukça kolay olsa da kişiler ödeme yaparken kredi kartı kullanımı meselesi için dolandırılma riski akla geldiği için çekimser davranırlar. internet üzerinden alınan herhangi bir ürün ya da hizmet için ödeme oluşturan insanlar çoğu süre limit miktarı yüksek olan kredi kartlarını kullanmak istemiyorlar. Bu benzeri çekincelere karşı web ödemelerinde Paykasa kart sistemi kullanmak sizleri kandırılma riskine karşı korur sistemin en büyük faydalarından biri olan on dokuz karakterlik güvenlik şifresi kartınızı başkalarının kullanmalarını engeller. Ve bu 10 dokuz karakterlik şifre bir kullanımlıdır ve bu sayede ödemeleriniz esnasında bu şifreye ulaşılması durumlarında dahi sıfır risk ile oldukça güvenli bir sistemdir. Zamanımızda internet ödemeleri yapma ihtiyacı sadece alışverişlerde ya da fatura ödemelerinde değil tıpkı zamanda online oyun oynana sitelerde yapılan ödemelerde de gerekli bir ihtiyaç. Face oyunları Knight Online metin2 benzeri oyunlarda yapılan ödemelerde de rahatlıkla kullanılır. Web üzerinden oynanan ve hesabına para yüklenmesi gereken derhal her oyunda güvenli bir biçimde kullanılan bu ödeme sistemi oyunlarda istediğiniz seviyeye gelmenize en büyük yardımı pratik ve güvenli bir biçimde sağlayacaktır. Oyun sitelerine kayıt olurken ücretli üyelik sistemleri olan sitelerde üye olabilmek için banka bilgileri vermeden istediğiniz site ve oyuna gönül rahatlığı ile üye olabilirsiniz. Web sitelerinin kasalarına para gönderirken de bu sistemi kullanarak kolay yoldan işleminizi gerçekleştirebilir ve posta ya da banka sistemlerinin zorlukları ile uğraşmak gibi süre sektör karışık işlemler ile zamanınızı harcamayın.

Paykasa kart kolaylıklarından tüm internet alışverişlerinizde oyun sitelerine yaptığınız ödemelerde, para havale işlemlerinde faydalanacaksınız. Tüketim miktarını sizin belirlediğiniz bu ön ödemeli sistem sayesinde paranızı ayarlamak konusunda da yaşayacağınız avantajlar sizin için ayrı bir avantaj olacak. Bu sistemin güvenli kolaylıklarından oyun sitelerinde de faydalanabilir kredi kartı risklerinden uzak durabilirsiniz.

http://e-paykasakart.com/paykasa-kart-hangi-oyun-sitesinde-gecerli

Advertisements