Havadan Çekim İçin Profesyonel Ekibini Kurdu

Havadan Çekim

istanbul Havadan çekim

Ama diğer önemli bir konu ile ilgili yer çekimlerinde Jimmy jip ile binek helikopter içinde kalıp görsel kayıt alınamayan bir bölge vardır. Kaydedilen görüntüyü crain tarzı uzun jimmy jip ler ile maksimum seviyelere çıkartabilmek olası ya da maksimum seviyeden alıp kamerayı zemin seviyesindeki konuya kadar getirebilirsiniz, ama sizin kameranızın Jimmy jip ile ulaşabildiği en fazla yükseklik, helikopterin minimum alçalma seviyesinde çekim yapabildiği mesafeye ulaşmamakta.

Boş kalan bu aralıkta başka bir donanım veya çekim aracına ihtiyaç olmaktadır. işte buda yerden kumanda edilebilen Multikopter hava çekim makinası’dır. Zira; kumsalda yerden 1 m. yükseklikten başlayıp, belirli bir zaman kumsaldan ilerleyip denize ulaşan ardından aynı yükseklikte denizde çekime devam eden, daha sonra da yükselmeye başlayarak önündeki büyükçe bir gemiyi yukarıdan tam kadraj görebilecek kadar uzun ve konvansiyel olmayan bir rotada video kaydı alabilmek başka bir donanımın yetenek sınırları içinde değildir. Profesyonel Kamera Taşıyabilen Multikopterimiz Multicopter Kullanım alanlarıZira bu çekimler esnasında destek almanız gereken bir zemine ihtiyaç bulunmamakta, şaryo ya da ray sistemi kurmanızda gerekmediği için, jimmy jip ile çekilen görseller gibi kameranızın boyu’da kısa kalmaz.

Tek destek noktanız havada istediğiniz benzeri yönlendirebileceğiniz, çekilen görseli yerden anında izleyebildiğiniz insansız hava aracı olan Multikopterdir. Buda size düş edebildiğiniz tüm mekanlarda Video ve Fotoğraf çekimlerine imkan sağlamak demektir. özellikle büyük etkinlikleri organize eden organizasyon firmaları ya da oteller bu gibi büyük konaklama tesisleri gibi kuruluşlar, tanıtımlarını yaparken havadan fotoğraf çekimi tercih edebilmekte. Bu açıdan hizmet verici firmalardan bir tanesi şekilde, sizler için en kaliteli çekimlerimizi sunuyoruz. özellikle de tanıtımını etmek dilediğiniz yerin nitelikleri ve nasıl çekim yapılacağı meselesinde deneyimli ekibimiz ile en doğru kararı veriyoruz. çekimi yapılacak yerlerin özelliklerini ön plana çıkartacak biçimde yaptığımız çekimler sonrasında, fotoğrafları gören insanda mutlaka etki uyanacaktır. Sizler için, Helicopter, Octocopter, HexaCopter, Multikopter, Flycam, Aircam, Helicam, bu gibi tüm ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz. Bu ekipmanların profesyonel ekibimiz ile buluşması sonucunda harika çekimler ortaya çıkabilmektedir. çekimler ile ilgili bilgileri sitemizden edinebilirsiniz.

Edindiğiniz bilgiler ışığında, firmamızın kalitesinden emin olacak ve çekimler konusu için da fikir sahibi olabileceksiniz. Firma şekilde sizlere sunmuş olduğumuz kaliteli çekimler sonrasında, şirketiniz tanıtılırken, piyasada olumlu bir izlenim bırakabilirsiniz.  Sizler için sitemiz aracılığı ile sitemizde detaylı aktarımlar yapmaktayız. Havadan fotoğraf çekimi istanbul da Fotoğraf çeken firmalar bu gibi görsel etki yaratan bir hizmet için kaliteli bir kuruluş ile çalışmanız doğru olur. Bu hizmeti sizler için deneyimli ekiplerimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile yaparız. çekimlerimiz ile ilgili siz müşterilerimize nitelik garantisi veriyoruz. 

 http://www.bircekim.com

istanbul Havadan çekim

Fotoğraf çekimi yapabilmek bildiğiniz benzeri hepimiz için kıyaslanamayacak bir anımsama kaynağıdır. Bizler mutlu günlerimizi unutulmaz kılmak ve o günü o rahatlık ile anımsamak isteriz. Bunu da fotoğraf çekimleri ile sağlarız. şimdilerde fotoğraf çekimleri anımsama amacından daha farklı bir amaca doğru yön değiştirmiştir. Bu ihtiyaçla amaç, reklam ve tanıtım gereksinimidir. Fotoğraf çekimleri hepimiz için bir hatırlama ya da mesut günleri yaşama amacı güderken, şimdilerde birçok firmanın tanıtım amacı ile kullandığı bir vasıta biçimine geldi. çekimler, bir firmanın ya da şirketin kendini tanıtma amaçlı kullanmak ile daha mühim bir halde kendini göstermektedir. Piyasada bu konu hakkında kalite güvencesi oluşturmuş bir firma şekilde, sizlerin de tanıtımlarınızda bu olanaktan etkili bir biçimde yararlanmanız bizler için ilk hedef olacaktır. Sizler de çekimlerinizin kalitesinden emin olmak istiyorsanız, firmamızdan yararlanabilirsiniz. Sitemizden detaylı bilgiler alarak firmamıza ulaşabilirsiniz. Fotoğraf çekimlerinizin kalitesi, firmanızın kalitesini yansıtacaktır. Firma şekilde sizlere fotoğraf çekimleriniz konusunda uzman ekiplerimiz ile kaliteli hizmet sunuyoruz. çekimler meselesinde, kaliteli çalışmalara çok aşırı ciddiyet vermekteyiz. Müşteri odaklı şekilde çalışmamızın bizlere verdiği kuvvet ile sizlere kaliteli bir hizmet sunma amacındayız. Sizler de kaliteli fotoğraf çekimleri ilgi ederseniz, havadan çekimler dahil her konu ile ilgili destekçi olmaktayız. Sitemize http://www.bircekim.com linkinden ulaşırsınız. Görsel olarak http://www.bircekim.com örneklerimiz sizlere düşünce sahibi olmanız açısından destekçi olacaktır. istanbul havadan çekimi için firmamıza daima ulaşınız. Profesyonel olan Video kameralarının maliyetlerinin yanı sıra DSLR fotoğraf makineleri nin en tipik tercih sebebi objektif değişim özelliklerinin olması. Bunun için kullanıcının çekeceği konuya uygun olan bir objektif ve objektif açısını da seçebilme imkanı mevcut. Bununla Beraber sabit odak uzaklığı olan ve de oldukça kaliteli görüntüler yapan objektifleri de kullanabiliyor.

Mesela bir sahne çekiminde 50mm bir objektif kullanılabilirken başka bir sahnede de 10,5 mm bir balık gözü objektif kullanma imkanına sahiptir. içine binip uçtuğumuz Helikopter ile yapılan çekimler, bir çok kısa ve uzun metrajlı film, belgesel, tanıtım ve, reklam filmlerinde kullanılır. izleyiciyi bakamadığı bir anlamda izleme lüksü sunan Helikopter çekimleri, izleyicinin film ya da Video daki konuya bağlanmasında büyük görsel önem arz ediyor. helikopter çekim Multikopter / Multicopter Kullanım alanları Helikopter çekim Multicopter Kullanım alanları günümüzde farklı helikopter çekim teknikleri kullanılıyordur. Havadan fotoğraf çekimi hizmetlerimizde önce çekim yapılacak yerin keşfi yapılır. Keşiften sonra ekipmanlar hazırlanarak, hava çekim senaryosunun storyboardu oluşturulmakta. çekimin yapılacağı tarih deneyimli ekiplerimiz sebebi ile belirlenir. çekimler ile ilgili detaylı görsellere sitemizden ulaşırsınız. Sitemiz sayesinde sizler de çekimler konusu için düşünce sahibi olabileceksiniz.

Advertisements