İKINCİ EL ARAÇ ALIRKEN DİKKAT EDİLECEKLER

Araç Expertiz

Uzun Zamandır bir araba almayı planlıyorsunuz yada mevcut olan aracınızı değişimi istiyorsunuz lakin alacağınız aracın teknik özelliklerine bir türlü güvenemiyorsunuz. Bu noktada kesinlikle tek başınıza hareket etmeden önce profesyonel bir hizmet almanız gerekmekte. Şehrin bütün bölgelerine hizmet sağlayan gezici oto ekspertiz hizmetlerinden yararlanarak alacağınız otomobilinizdeki tüm kontrolleri yaptırabilirsiniz. Sebebiyse otomobillere hesaplı fiyatlara sahiptir olunmuyor. Aylarca çalışıp hususi ihtiyaçlarınızdan ayırarak biriktirdiğiniz paraları sorunlu araçlara yatırmayın. Bu araçları aldığınızda bir daha elden çıkarmak çok kuvvet olabilmekte. Bu yüzden de önleminizi önceden alarak muhakkak profesyonel şeklide sonuçlar sunan yerinde araç firmasında yardım isteyiniz.

Oto Ekspertİz Hİzmetİ Nasıl Olur

Herkesin araçtan anlayan bir arkadaşı kesinlikle vardır. Dıştan baktı mı aracın kazası mevcut mı, iyi mi, boyasında değişiklik olmuş mu anlar. Bu biraz sözde bir anlamadır. Tam Olarak arkadaş tavsiyesi ile araç alımlarınızı gerçekleştirmeyin. Neticede bu aracın parası sizin cebinizden çıkacak ve sanayilerde sürekli dolaşacak olan siz olacaksınız. Bu nedenden ikinci el oto alımlarında yerinde oto ekspertiz raporlarına tam olarak ihtiyaç vardır. Oto alımını yapmadan bir gün önce randevu alarak arzuladığınız her noktaya oto inceleme titiz çalışanları, mobil araçları ile gelerek otomobilin tüm denemelerini yapabilmektedir. Bu biçimde alacağınız arabaya güven içerisinde binebilir ve uzun yıllar rahat kullanabilirsiniz. Ya da satın alabileceğiniz araç gerçekten fena durumdaysa gezici oto ekspertiz uzmanlaşmışlıkları sizi büyük bir kayıptan kurtarmış olurlar.

Gezİcİ Oto Ekspertİz Hİzmetİ

Yerinde oto ekspertiz ustaların yapacağı oto ekspertiz hizmetleri tamamen cihazlar ve teknolojik sistemler ile olacaktır. Bu bakımlarda ilk şekilde aracın hariç yüzeyleri incelenecektir. Araca uygulanacak olan bir cihaz, aracın boya değişim işlemi olup olmadığını gösterecektir. Bu cihaz yardımıyla aracın hangi bölgelerinde tekrardan boya yapıldığı anlaşılacaktır. Kaportası üzerinde değişen bir parça olup olmadığı cihazlar ile yapılan kontrollerde anlaşılacağı gibi değişen bu parçanın orijinal mi yoksa yan endüstri mi bulunduğu da belirlenecektir. Motorunda, elektrik aksamında, şanzuman ve fren sistemlerinde ne tür hatalar olduğu anlaşılarak gezici oto ekspertiz raporlarında bu bilgiler size sunulacaktır. Bununla Beraber otomobilin test sürüşleri yapılarak, çekiş gücüne, yol performansına ve kullanım rahatlığına da bakılacak ve araçla ilgili her hal rapor verilecektir.

https://istanbularacekspertiz.wordpress.com/2015/10/06/gezici-oto-ekspertiz-hizmeti-nasil-alinir/

Advertisements