Araçlarınız İçin Ekspertiz Hizmeti

Araç İçin Ekspertiz Hizmeti

http://bahcelievlerotoekspertiz.com/

Artık çoğu kişide araba bulunuyor. Araba almak para bakımından daha kolay bir hal aldı. Piyasada binlerce araba mevcut durumdadır. Peki, bu arabalar ne kadar sağlam ya da ne kadar güvenilir olduğunu tam olarak bilebilir miyiz? Bu sorunun cevabı yerinde ekspertiz ve gezici ekspertiz olacak ise evet. Yani siz ne kadar araçtan anlarım deseniz de aslında araç kontrol ve inceleme işini bu işi profesyonel olarak yapanlara bırakmak en doğrusu olur. Araç üzerinde bir takım oynamalar ve hileler olabilir. Sizler bunları göremeyebilirsiniz. Araca hak ettiğinden fazla miktarda para ödeme durumunda kalabilirsiniz. Bunun sizin başınıza gelmesini istemiyorsanız aracınızı ekspertiz ettirmeniz gerekir.

bahcelievler-oto-ekspertiz

Ekspertiz Kelimesi Eksperden Gelmektedir

Alım satım işlerinde eksperler devreye girer ve malın ettiği fiyatı size söyler. Yerinde ekspertiz ve gezici ekspertizler de aynı bu mantıkla çalışır. Siz aracınızı ekspertiz firmasına götürdüğünüzde araç derinlemesine incelemeye alınır. Çeşitli testlerden geçirilir. Tüm bu işlemlerin sonunda ise size sonuçların olduğu bir doküman verilir. Yani araç hakkında tüm detayları, aracın hatalarını ve arızalarını bu rapordan öğrenebilirsiniz. Ekspertiz hizmetlerinde hangi işlemler uygulanıyor kısaca açıklayalım.

Güven ve Kalite

Yerinde ekspertiz ya da gezici ekspertiz hizmet güvenliği, kalitesi olarak fark etmez. Arabanın kaportasında herhangi bir boyalı ya da değişen parça var mı yok mu incelemesi yapılır. Var ise nedeni tespit edilir. Aracın şanzuman beyni testten geçirilir. Arıza var ise nedeniyle birlikte tespit edilir. Arabanın vites geçişlerinin normal olup olmadığına bakılır. Aırbag beyni de detaylı bir şekilde incelemeye alınır. Eğer aırbag değişime ve tamire uğramışsa bu da nedeniyle birlikte tespit edilir. Aracın ön takımları incelenir. Değişen ya da hasar var ise incelenir. Araç daha birçok işlemden geçirilir. Bu işlemler sonucunda bütün sonuçlar size bir doküman olarak sunulur. Bu noktadan sonra araç ile ilgili tüm detayları öğrenmiş olursunuz ve vereceğiniz kararı buna göre yönlendirmiş olursunuz. Sonuçlar ise kesinlikle doğru ve güvenceli olması gerekir. Artık İkinci el araba almaktan korkmanıza gerek yok.

Bahçelievler Oto ekspertiz

Advertisements