Beylikdüzü Tabelacı

Beylikdüzü Tabela

İş yerlerinin daha dikkat çekici olması ve satışların arttırılmasında büyük pay sahibi olan tabelalar birçok farklı tasarımları ile dikkat çekmektedir. Beylikdüzü tabelacı olarak bizde bu alanda en iyi hizmeti sunan lider firmalardan birsiyiz. Amacımız güvenli işimizin yanında profesyonel hizmet vererek sektörde en iyisi olmaktır.

Firmamız sabah saat 8:00 da açılmakta olup akşam saat 19:00 da kapanmaktadır. Haftanın 6 iş günü hizmet veren firmamız uzman personel kadrosu ile müşterilerimize en iyi şartlarda hizmet vermektedirler. Firmamız hizmet olarak çeşitli şekillerde tabela üretim ve montajını yapmaktadır. Beylikdüzü tabelacı olarak isteğe göre her türlü tabela tasarımı yapmaktayız. Firmamızda örnek olarak yapılan tabela çeşitleri şu şekilde olmaktadır.

Işıklı tabela, totem tabela, led tabela, otantik tabela, kutu harf tabela, ferforje tabela, akıllı tabelaları gibi çeşitlerimiz mevcuttur. Firma olarak her türlü market, okul, işyeri, araç, ofis, kurumsal, uyarı ve ikaz gibi birçok levha çalışmalarını yapmaktayız. Kaliteli hizmeti ucuza mal eden firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Çünkü memnun müşteri yeni bir müşteri getirmektedir.

Bunun bilinci ile çalışan firmamız Beylikdüzü ve civarına personel destekli hizmet vermekte olup, ülke geneline ise e-satış sistemi ile çalışma yapmaktadır. Resmi internet sitemizden alınan siparişler en kısa sürelerde hazırlanarak kargo aracılığı ile ilgili adreslere gönderimleri yapılmaktadır. Fiyat olarak gayet ekonomik olan tabelalarımızda ödeme ise ister kredi kartı isterseniz nakit şeklinde tamamen müşterilerimizin tercihine bırakılmıştır.

http://elsoreklam.com

 

Advertisements